13 квітня 2018

"Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція."

"Цінності". Що ж таке особливість й сутність людини? Корекційне заняття, яке пройшло у 9-Б класі допомогло підвести учасників до усвідомлення особистих життєвих цінностей, формувати відповідальне ставлення до власного здоров'я й життя.Також учні вчилися формувати навички самоаналізу, саморозуміння й самокритики.

"Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція."9 лютого Учні 7-Б класу ознайомилися із поняттям "особистість", її основними складовими. Навчились аналізувати особистісні якості та формувати свою думку про важливість виявлення власної індивідуальності.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Хто такий психолог і навіщо він потрібен?

«Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими» (А. Лінкольн) Працюючи не один рік практичним психологом у ...