![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAukWS0Oyro_ySduW_ULxoSV9tRBCYoQu07bQVsNz75SdMA7pnlGRU1SH9h2YbHLM5Z1rznJPnzdSDGgVCGf_HOzggi8-CTGx_YHiX_SuEdIVysg59_OhCLSSDpw8H6JNMxHTM6uonMwQz/w640-h640/unnamed.png)
Ми живемо в активному інформаційному середовищі. Технології торкнулися, мабуть, всіх сучасних сфер діяльності. Не тільки дорослі користуються перевагами новітніх розробок, а й діти. І ні для кого не секрет, що саме вони обожнюють гаджети. Ними батьки часто відволікають малечу. Так, завдяки телефонам та іншим пристроям, які вони віддають у маленькі рученята, у мами чи тата з’являється кілька хвилин на відпочинок. Та разом з перевагами виникають можливості інформаційної небезпеки. Діти – найуразливіша категорія перед загрозами в мережі та кіберзлочинністю. Якщо ж вони проводять час біля комп’ютера чи іншого пристрою, нехай він проходить безпечно й з користю. Тому батьки мають наголошувати на кількох найважливіших і водночас дуже простих правилах користування Всесвітньою павутиною. Безперечно, що створення власної сторінки в соціальних мережах несе за собою листування. І нехай діти мають на меті листуватися зі своїми ровесниками/друзями/рідними, є й незнайомці, які хочуть познайомитися.