ЯК ПОПЕРЕДИТИ ДИТЯЧУ ТА ПІДЛІТКОВУ НАРКОМАНІЮ

Тільки  довірливий  контакт  може  сприяти  тому,  що  надалі  Ваша  дитина звернеться  до  Вас  за  порадою  чи  допомогою  або  довіриться  Вам.  І  тільки  через повагу  та  підтримку  Ви  зможете  допомогти  один  одному  вирішувати  свої проблеми.
Щоб  попередити  девіантну  поведінку,  необхідно  дотримуватися  таких  правил виховання:
  • Щодня  поводьтеся  так,  аби  максимально  сприяти  здоровому  вибору  вашої дитини.
  • Виховуйте  в  дитині  незалежність.  Навчіть  її  самостійно  приймати  рішення й  відповідати  за  них.
  • Хваліть  дитину:  за  добре  виконану  роботу,  навіть  за  старання.  Якщо критикуєте,  то  критикуйте  вчинок,  а  не  дитину.
  • Будьте  завжди  готові  обговорити  з  підлітком  гострі  для  нього  питання.
  • Цікавтеся  справами  й  захопленнями  своєїж  дитини.
Дітям  необхідна  любов  батьків –  це  одна з найголовніших  потреб. Висловлювати  свою  любов  дитині  батьки  можуть,  за  допомогою  такого ланцюжка  -  ніжний дотик  -  слова заохочення  -   час  присвячений  дитині  - подарунки  -  допомога  у  найскладніших  життєвих  ситуаціях.